o firmie

Firma  „EURO-PROJEKT” jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w branży budowlanej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych. Nasza firma prowadzi swoją działalność od stycznia 2003 r.

„EURO-PROJEKT” zatrudnia młodych, zdolnych i ambitnych inżynierów projektantów dzięki którym nasze usługi są na wysokim poziome. Kadra jest wykwalifikowana, posiadająca uprawnienia budowlane bez ograniczeń w projektowaniu i kierowaniu budową i robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Współpracujemy z biurami architektonicznymi oraz firmami wykonawczymi w branży instalacyjnej i budowlanej na terenie całego kraju. Prowadzimy konsultacje ze specjalistami z Niemiec, Francji oraz Włoch. Oferujemy nowatorskie rozwiązania techniczne, wykorzystanie niekonwencjonalnych źródeł ciepła oraz instalacje odzysku ciepła w przemyśle.

Szeroki zakres prac wykonywanych przez „EURO-PROJEKT” pozwala ograniczyć obowiązki związane z inwestycją do minimum. Prace projektowe „EURO-PROJEKT” może rozpocząć od aktualizacji podkładów mapowych wraz z uzgodnieniami branżowymi a zakończyć przekazując inwestorowi uprawomocnione pozwolenie na budowę wraz z kompletną dokumentacją projektową zawierającą wymagane uzgodnienia, przedmiary, kosztorysy oraz specyfikacje przetargową. Na etapie późniejszej realizacji „EURO-PROJEKT” może prowadzić nadzór autorski lub inwestorski ograniczając koszta związane z przedsięwzięciem do minimum.

Życzymy miłej i owocnej współpracy i zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą naszej firmy.