2008

- Projekt budowlany i wykonawczy  wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną wraz z kotłownią gazową instalacją gazu, centralnego ogrzewania i wentylacją mechaniczna z klimatyzacją dla budynku usługowego (kręgielnia i bawialnia) Hula Kula w Rędzinach .

- Projekt instalacji wod-kan,  c.o., wentylacji mechanicznej, wentylacji technologicznej, wraz  z instalacjami technologicznymi dla Zakładu Produkcyjnego VG Park w Chełmku;

- Projekt instalacji wod-kan,  c.o.,  i gaz w budynku firmy Atłas w Częstochowie przy ulicy Lipowej;

- Projekt budowlany instalacji sanitarnych dla rozbudowanego i nadbudowanego budynku handlowo-usługowo-biurowego w Częstochowie przy ulicy Sabinowskiej;

- Projekt budowlany wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną wraz z kotłownią węglową i instalacją centralnego ogrzewania dla hali produkcyjnej w Janowie.

- Projekt budowlany i wykonawczy  wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną wraz z kotłownią gazową instalacją gazu, centralnego ogrzewania i wentlacją mechaniczna z klimatyzacją dla budynku usługowo-biurowego (bank) w Zawierciu przy ulicy 3-go maja.

- Projekt budowlany wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną wraz z kotłownią gazową instalacją gazu, centralnego ogrzewania i wentlacją mechaniczna z klimatyzacją dla budynku poradni rehabilitacyjnej w Częstochowie przy ulicy Łęczyckiej.

- Projekt wykonawczy  wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną  i deszczową dla galerii handlowej SOLARIS w Opolu.

- Projekt wykonawczy  wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną  i technologiczna dla marketu Alma w galerii handlowej SOLARIS w Opolu.

- Projekt budowlany wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną wraz z kotłownią gazową instalacją gazu, centralnego ogrzewania dla budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia w Starczy.

- Projekt budowlany wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną wraz z kotłownią węglową, centralnego ogrzewania i wentylacją mechaniczna z klimatyzacją dla Kaplicy Modlitw Intencjonalnych w Rędzinach.

- Projekt budowlany i wykonawczy  wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną wraz z kotłownią gazową instalacją gazu, centralnego ogrzewania i wentylacją mechaniczna z klimatyzacją dla budynku usługowo-biurowego (handel oraz  sale treningowe i  fitness) w Brzesku.

- Projekt budowlany i wykonawczy  wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną wraz z kotłownią węglową, centralnego ogrzewania i wentylacją mechaniczna z klimatyzacją dla budynku usługowo-biurowego w Trzebini ulica Młoszczowska.

- Projekt budowlany  i wykonawczy wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną, instalacją gazu i centralnego ogrzewania, odwodnienia dachu  wraz z  sieciami  i instalacjami  zewnętrznymi dla osiedla budynków wielorodzinnych  w Częstochowie przy ulicy Wręczyckiej.

- Projekt budowlany  i wykonawczy wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną, instalacją gazu i c.o.  wraz z  przyłączami  dla usługowego przy ulicy Nadrzecznej w Częstochowie.

- Projekt budowlany  wewnętrznej instalacji wod-kan,  c.o., gazu dla budynków w zabudowie szeregowej przy ulicy Poleskiej w Częstochowie;

- Projekt budowlany i wykonawczy  wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną wraz z kotłownią gazową instalacją gazu, centralnego ogrzewania i wentylacją mechaniczna z klimatyzacją wraz z przyłączami dla gminnego ośrodka kultury w Mykanowie.

- Projekt instalacji wod-kan,  c.o., wentylacji mechanicznej, wentylacji technologicznej, wraz  z instalacjami technologicznymi oraz sieciami i przyłączami dla Zakładu Produkcyjnego Przetwórstwa Warzyw i Owoców Fruktus w Wąsoszu Dolnym;

- Projekt budowlany i wykonawczy  wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną wraz z kotłownią gazową instalacją gazu, centralnego ogrzewania i wentylacją mechaniczna z klimatyzacją oraz oddymiania garażu wraz z przyłączami dla budynku biurowego typu a w Częstochowie przy ulicy Jasnogórskiej.

- Projekt budowlany instalacji sanitarnych dla przebudowywanych węzłów sanitarnych w Galerii Handlowej Janki .

- Projekt budowlany wymiany wodociągu wraz z przyłączami  wody do budynków jednorodzinnych w ulicy Żwirki i Wigury i Górzystej w Olsztynie;

- Projekt budowlany  i wykonawczy wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną, instalacją gazu i centralnego ogrzewania, odwodnienia dachu  wraz z  sieciami  i instalacjami  zewnętrznymi dla osiedla budynków wielorodzinnych  w Częstochowie przy ulicy Bialskiej.

- Projekt instalacji wentylacji technologicznej dla zakładu produkcyjnego TEDRIVE w Praszce;

- Projekt budowlany  wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną , instalacją gazu i centralnego ogrzewania dla budynku socjalno-administracyjnego klubu sportowego Nakło.

- Prowadzenie koordynacji projektowej i wykonawczej w Galerii Jurajskiej 3 Częstochowie;

- Projekt budowlany  wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną , instalacją gazu i centralnego ogrzewania, wraz z  przyłączami  dla osiedla budynków wielorodzinnych  w Częstochowie przy ulicy Rybackiej.

- Projekt budowlany instalacji sanitarnych dla przebudowywanych węzłów sanitarnych w Galerii Pasaż Łódzki .

- Projekt budowlany i wykonawczy  wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną, instalacją centralnego ogrzewania i wentylacją mechaniczną z klimatyzacją dla budynku ośrodka wczasowo-szkoleniowego „Leśna Radość” w Poraju.

- Projekt instalacji wod-kan,  c.o., wraz  z instalacjimi technologicznymi dla myjni samochodowej przy ulicy Jaskrowskiej w Częstochowie;

- Projekt instalacji wod-kan,  c.o., wentylacji mechanicznej, wentylacji technologicznej, dla obiektu szkoleniowo-usługowego PROSPAW w Częstochowie;

- Projekt instalacji wod-kan,  c.o., dla zakładu produkcyjnego Starkop w Kościelcu;

- Projekt budowlany instalacji sanitarnych dla przebudowywanych węzłów sanitarnych w Galerii Zabrze .

 - Projekt budowlany wentylacji  mechanicznej z klimatyzacją dla budynku biurowego (bank) w Częstochowie przy ulicy Jasnogórskiej.

- Projekt wykonawczy  wody zimnej,  c.w.u., wraz z cyrkulacją  oraz kanalizacją sanitarną i technologiczną, instalacją centralnego ogrzewania i wentylacją mechaniczną z klimatyzacją oraz oddymiania wentylacją dla palących dla restauracji  w budynku Grzybowska Park w  Warszawie.